Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

2005 yılında başlamış olduğumuz serüvenimize ara vermeksizin devam etmekteyiz. O yıllarda yazılım sektörü hakkında çok fazla kaynak bulunmamaktaydı ve bireysel anlamda yazılım bilgisi bugüne göre kat kat azdı. Teknoloji geliştikçe bilişim sektörü de bundan payını aldı. Yeni dallar yeni meslekler boy göstermeye başladı. Rauvas Bilişim ve SEO hizmetleri olarak 2005’den beri kaliteli bir kadro ile bilişim sektörünün kapsadığı tüm dallarda hizmet vermekteyiz.

İlk olarak çalışmalarımıza PhpBB tabanlı forum sistemleri ile başladık. Çünkü 2005-2008 seneleri arası ağırlık verilen sistemler forum sistemleriydi. PhpBB dışında vbulletin, Smf, MyBB’de yoğun bir şekilde kullanılmaktaydı. Tüm bu sitemlerin temasal ve eklenti bazında gelişimi amaçlı çalışmalarda bulunduk. Sistemler geliştikçe gelişen bu sistemlere ayak uydurmak için gelişen sistemlerle beraber çalışmalarımızı da geliştirdik. Şu an Web Tasarımda Landing Page, Kişisel, Kurumsal, E-ticaret, Arkadaşlık ve Özel üretim tasarılarda çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu çalışmalar dinamik bir sistem üzerine kurulu olup mobil ve SEO uyumu ile müşterilerimize servis edilmektedir.

Uluslararası SEO

Yabancı dil alanında da gelişmiş olan ekibimiz her ülkenin çalışmalarını takip edip yapmış olduğu SEO çalışmalarında dünyayı hedefleyerek, hedef pazar kitlesini tespit etmesi sonucu sektöre özel hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz SEO çalışmaları sadece yurt içi değil yurt dışını da kapsamaktadır.  Son zamanlar özellikle Almanca SEO, Arapça SEO bazında çok talep almaktayız. SEO’nun önemli bir parçası olan ve onsuz olmazsa olmaz dediğimiz “Google hizmetleri”n de özellikle Google İşletmem, Google Haritalar, Google Alert, Google Merchant, Google Adsense, Google Consol, Google Analystic ve Google Plus’de de sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. 2010-2012 yılları arasında ekipçe Google Almanya kolunda Google personeli olarak çalışmış olmamız bu konuda tecrübelerimize tecrübe katmıştır.

E-İhracat ve E-Ticaret

Ülkemiz’de genellikle her beş KOBİ’den bir veya ikisinin web sitesi bulunuyor. KOBİ yöneticileri, yönetim kurulu başkanları web sitelerinin genellikle tanıtım amaçlı açılmış olduğunu belirtmektedir. Sadece yüzde 20’si satış amaçlı web sitelerini açmaktadır ve yüzde 8’i hepsiburada, n11, gittigidiyor gibi sitelerde e-ticaret yapmaktadır. E-ihracat’a gelince sadece yüzde 1’i satış eylemlerinde bulunmaktadır. Ülkemizde e-ticaret ve özellikle e-ihracat hakkında yeteri kadar kaynak olmamasından hizmet kategorimize E-ticaret danışmanlığı ve E-ihracat danışmanlığını eklemeyi de borç bildik.

     Saydığımız hizmetler dışında sosyal medya, metin yazarlığı, yabancı dil çevirileri, grafik, video montaj, e-katalog tasarıları, mühendislik çizimleri, kurumsal kimlik, siber güvenlik ve devlet teşviklerinde de zamanın bizlere sağladığı birikmişlik ile yurt içi ve yurt dışı hizmet vermekteyiz.

Dünya’ya açılmak için bir adım daha !
Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Web tasarım, Yurt İçi SEO, Yurt Dışı SEO, E-ihracat, E-ticaret ve mühendislik çizimlerin de uzman kadro ile.

KİŞİSEL

2005’de kurulan Rauvas Bilişim ve SEO şirketinin kurucusu Oğuz TETİK’in yazılım ile ilk buluşması 2005 yılında eve aldığı bilgisayar ile olmuştur. Güvenlik açıkları ve Siber Güvenlik üzerine merakı ve bunun üzerine yaptığı araştırmalar sonucu yazılım ve programlama sistemleri üzerinede ilerleyiş kaydetmiştir. Türkiyenin önde gelen Webmaster destek platformlarından Mjturkiye.net’de 2006-2007 turkphpbb.org’da 2008-2009 yılında yönetici yetkileri almıştır ve ücretli/ücretsiz dünya geneli yazılım üzerine destekler vermiştir. 2009-2011 yılları arası Ayyıldız Tim Güvenlik Ordusu bünyesinde yer almıştır.

     BEU İngilizce Çevirmenlik, NKU İngiliz Dili ve Edebiyatı, İstanbul Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans(İngilizce) mezunu olan kurucumuz kariyer hayatı dışında güncel olarak doktoraya hazırlanmaktadır.

BİZE ULAŞIN
Whatsapp
Hello
Can we help you?
Call Now Button